Skip to content
Tuisblad
Ons Skool
Personeel
Leerderraad
Beheerliggaam
Gemeenskap
Fasiliteite
Akademie
Landbou
Bevorderingsvereistes
Akademiese Prestasies
Top 10
Vakkeuses
Buitemuurs
Kultuur
Sosiaal
Sport
Verenigings
Vorms
Kontak
Menu
Tuisblad
Ons Skool
Personeel
Leerderraad
Beheerliggaam
Gemeenskap
Fasiliteite
Akademie
Landbou
Bevorderingsvereistes
Akademiese Prestasies
Top 10
Vakkeuses
Buitemuurs
Kultuur
Sosiaal
Sport
Verenigings
Vorms
Kontak
Tuisblad
Ons Skool
Personeel
Beheerliggaam
Leerderraad
Gemeenskap
Fasiliteite
Akademie
Landbou
Bevorderingsvereistes
Akademiese Prestasies
Top 10
Vakkeuses
Buitemuurs
Kultuur
Sosiaal
Sport
Verenigings
Vorms
Menu
Tuisblad
Ons Skool
Personeel
Beheerliggaam
Leerderraad
Gemeenskap
Fasiliteite
Akademie
Landbou
Bevorderingsvereistes
Akademiese Prestasies
Top 10
Vakkeuses
Buitemuurs
Kultuur
Sosiaal
Sport
Verenigings
Vorms
Kontak
Ons Span
Personeel
Beheerliggaam
Leerderraad
Personeel
Bestuurspan
Graadhoofde
Onderwyspersoneel
Administratiewe
Terreinpersoneel
Ons Bestuurspan
Johan Jacobs
Skoolhoof
Lewenswetenskappe
Hanneke Strydom
Adjunkhoof
Afrikaans Huistaal
Eerste Addisionele Taal
(Graad 10 – 12)
Louis Kriel
Departementshoof
Ingenieursgrafika en
-ontwerp
Conrad Meyer
Akademiese Hoof
Fisiese Wetenskap & Natuurwetenskap (Vakhoof)
Pieter Burger
Departementshoof
Landboubestuurspraktyke (Vakhoof)
Landboutegnologie (Vakhoof)
Landbouwetenskappe (Vakhoof)
Ons Graadhoofde
Stella Augustyn
Graad 12
Wiskunde
(Vakhoof)
Leandre Barnard
Graad 12
Geografie
Rekenaarstoepassingstegnologie
Sosiale Wetenskap (Geografie)
Liezel van der Merwe
Graad 11
Natuurwetenskap
Wiskundige Geletterdheid
Lewenswetenskappe (Vakhoof)
Conrad Meyer
Graad 11
Fisiese Wetenskap & Natuurwetenskap (Vakhoof)
Myrna Van Niekerk
Graad 10
Rekeningkunde Vakhoof
EBW – Vakhoof
Pieter Burger
Graad 10
Landboubestuurspraktyke (Vakhoof)
Landboutegnologie (Vakhoof)
Landbouwetenskappe (Vakhoof)
Fracois Hugo
Graad 9
Rekeningkunde
EBW
Tegnologie
Danielle Pienaar
Graad 9
Besigheidstudies
EBW
Alda Albertyn
Graad 8
Afrikaans Huistaal
Eerste Addisionele Taal
(Vakhoof)
Louis Kriel
Graad 8
Ingenieursgrafika en
-ontwerp
Ons Onderwyspersoneel
Annamari Burger
English FAL
Anna-Mart Fourie
Wiskunde
Alicia van Zyl
Afrikaans
Barbara Claassens
English HL & FAL
Erika Smith
Wiskunde
Elizna Burger
Toerisme
Sosiale Wetenskappe
(Geografie)
Gerna Schoombee
Lewensoriëntering (Vakhoof) Gasvryheidstudies
LeRiche van Brakel
English HL & FAL (Subject head)
Vivienne Cleophas
Rekenaarstoepassingstegnologie
Lydia Ziehl
Lewensoriëntering
LO-sport (dogters)
Suzaan le Roux
Engels
Sosiale Wetenskap (Geskiedenis)
Toerisme
Skeppende Kuns
Gerda van den Heever
Wiskundige Geletterdheid
Natuurwetenskappe
Chris Marais
Wiskundige Geletterdheid
Natuurwetenskappe
Kevin Spann
LO-sport (seuns)
Sosiale Wetenskappe (Geskiedenis)
Sportontwikkeling
Ons Administratiewe Personeel
Marlise Coetzee
Administratief
Sosiale Media
Teresa Coetzee
Finansies
Stony Steenkamp
Terreinbestuurder
Natasha Coetzee
Finansies
Ons Terreinpersoneel
Anneline Gertse
Camelita van Wyk
Francois Appel
Naties Hendriks
Pinkie Daniels
Marget Smith