Ad Altiora - Altyd Hoër

Hoërskool Overberg

Welkom by die webblad van Hoërskool Overberg. Ek hoop dat u ons hart sal ervaar en ons passie vir dit wat elkeen van ons hier in Ovieland doen. Ons het ‘n gedugte span van uitstekende opvoeders wat ‘n verskil in ons leerders se menswees maak. U sal ook op hierdie webblad by ons spogoomblikke sien dat ons leerders op alle gebiede presteer en jaarliks talle toekennings vir ons inpalm.

My wens is dat u en u kind deel sal raak van ons familie en dat die vyf jaar hier by ons vir trotse oomblikke sal sorg en ‘n veilige plek sal wees waar u kind sy/haar unieke menswees kan uitleef en volle potensiaal kan bereik.

Ons Bestuurspan

Johan Jacobs
Skoolhoof
Lewenswetenskappe

Natuurwetenskappe

Wiskundige Geletterdheid

hoof@hsoverberg.com
Lees Meer
Hanneke Strydom
Adjunkhoof
Afrikaans Huistaal en Eerste Addisionele Taal (graad 10 – 12)

hanneke@hsoverberg.com
Lees Meer
Louis Kriel
Departementshoof
Ingenieursgrafika en -ontwerp

Tegnologie

louis@hsoverberg.com
Lees Meer
Conrad Meyer
Akademiese Hoof
Fisiese Wetenskap & Natuurwetenskap (Vakhoof)

Waarnemende Departementshoof

conrad@hsoverberg.com
Lees Meer

Ons Graadhoofde

Stella Augustyn
GRAAD 12
Wiskunde (Vakhoof)

gousblom.stella@gmail.com
Lees Meer
Leandre Barnard
GRAAD 12
Geografie

Rekenaartoe-
passingstegnologie


Sosiale Wetenskap: Geografie

leandre.barnard@gmail.com
Lees Meer
Vivienne Cleophas
GRAAD 11
Rekenaartoe-
passingstegnologie


vocleophas@gmail.com
Lees Meer
Conrad Meyer
GRAAD 11
Fisiese Wetenskap & Natuurwetenskap (Vakhoof)

conrad@hsoverberg.com
Lees Meer
Myrna Van Niekerk
GRAAD 10
Rekeningkunde & EBW – vakhoof

vankerk@gmail.com
Lees Meer
Pieter Burger
GRAAD 10
Landboubestuurspraktyke

Landboutegnologie

LO sport

burgerpc07@gmail.com
Lees Meer
Louis Kriel
GRAAD 9
Ingenieursgrafika en - Ontwerp

Tegnologie

louis@hsoverberg.com
Lees Meer
Lindi Petley
GRAAD 9
Lewenswetenskappe

Wiskundige Geletterdheid

Natuurwetenskap

lindipetley@gmail.com
Lees Meer
Michiel Botha
GRAAD 8
Landbouwetenskappe

Landboubestuurspraktyke

Landboutegnologie

Natuurwetenskap (Vakhoof)

michiel.s.botha@gmail.com
Lees Meer
Alda Albertyn
GRAAD 8
Afrikaans Huistaal & Eerste Addisionele Taal (Vakhoof)

albertynalda@gmail.com
Lees Meer

Ons Onderwyspersoneel

Annamari Burger
Lees Meer
Anna-Mart Fourie
Lees Meer
Barbara Milne
English HL & FAL (Subject Head)

milne.barbara@gmail.com
Lees Meer
Danielle Pienaar
Besigheidstudies
EBW


olls.danielle@gmail.com
Lees Meer
Elizna Burger
Toerisme
Sosiale Wetenskappe (Geskiedenis)


eliznaburger84@gmail.com
Lees Meer
Francois Hugo
Rekeningkunde
EBW
Tegnologie
franshugo7@icloud.com
Lees Meer
Gerna Schoombee
Lewensoriëntering gerna84@gmail.com
Lees Meer
Lee-Ann Langeveld
Lees Meer
LeRiche Maree
English FAL
Skeppende Kuns


lerichemaree@gmail.com
Lees Meer
Liezel van der Merwe
Wiskunde
Wiskundige Geletterdheid
Lewenswetenskappe


liezel.merwe@gmail.com
Lees Meer
Lisel Groenewald
Gasvryheidstudies
Lewensoriëntering


liselgroenewald@gmail.com
Lees Meer
Madeleine Bence
English FAL
Tourism


mktheart@yahoo.com
Lees Meer
Monique Barnard
Afrikaans Huistaal & Eerste Addisionele Taal

monique.groves8@gmail.com
Lees Meer
Saretta Otto
Afrikaans Huistaal

sarettaotto.afr@gmail.com
Lees Meer
Simon van Eeden
Natuurwetenskappe
Lewenswetenskappe
Wiskundige Geletterdheid
LO-sport


simonstreicher01@gmail.com
Lees Meer

Ons Administratiewe Personeel

Marlise Coetzee
Administratief
Sosiale Media
Lees Meer
Teresa Coetzee
Finansies
Lees Meer

Ons Terreinpersoneel

Stony Steenkamp
Terreinbestuurder
Anneline Gertse
Camelita van Wyk
Francois Appel
Johanna Adams
Magda du Plessis
Naties Hendriks
Pinkie Daniels
We use cookies to improve your experience on our website. By continuing to browse, you agree to our use of cookies
X